Jak grać w blackjack na żywo

Istnieje kilka różnic między blackjackiem internetowym a blackjackiem na żywo. Na przykład w blackjacku na żywo postawisz przy stole. Niemniej jednak w internetowym blackjacku będziesz grał przeciwko innym graczom internetowym.

Jak tylko wybierzesz jedną z wersji blackjack na żywo w obszarze zakładów hazardowych online w firmie, będziesz mieć zasadniczo 3 sposoby na wygranie gry. Celem jest uzyskanie łącznej sumy 21 po zsumowaniu wartości kart. Możesz mieć 21 ze swoimi dwiema wstępnymi kartami i naprawdę mieć nadzieję, że dealer w czasie rzeczywistym nie ma dokładnie takiej samej wartości ręki jak ty, albo możesz uzyskać wyższą wartość karty niż dostawca, nie patrząc na 21. Alternatywnie możesz wygrać gra, gdy krupier przekroczy 21, a ty nie. Gdy wartość twojej ręki przekracza 21, dodatkowo oznacza to, że przegrywasz. Na początku każdej rundy z pewnością dostaniesz dwie karty do ręki, podczas gdy krupier dostanie tylko jedną kartę. Z pewnością będziesz musiał wtedy podjąć decyzję. Możesz poprosić o rozdanie dodanej karty (trafienie) lub zachować to, co aktualnie masz (stoisko). Jeśli zdecydujesz się trafić, otrzymasz od dostawcy samotną kartę. Ta procedura z pewnością będzie kontynuowana, dopóki nie osiągniesz 21 punktów, odpadniesz (spójrz na 21) lub poinformujesz dostawcę, aby wstrzymał się z żądaną liczbą rozdań.

Każda karta w talii dodaje się do sumy twojej ręki. Na przykład karty o numerach od 1 do 10 będą w zasadzie liczyć ich wartość nominalną. Jednak karty z obrazkami (król, dama i walet) liczą się jako 10, podczas gdy as może liczyć się jako 1 lub 11. Gdy będziesz zadowolony ze swojej ręki, dealer przejdzie do swojej ręki. Krupier z pewnością pozostanie, aby przyciągnąć nowe karty, dopóki nie osiągną ogólnego rozdania 17 lub więcej. Przepisy dotyczące gier wideo dla blackjacka na żywo stanowią, że krupier musi wykorzystać 16, a także przekroczyć 17. Kiedy krupier jest wykonany swoją ręką, twoja ręka jest porównywana z ręką dealera, aby wyłonić zwycięzcę. Jesteś mistrzem, gdy suma twojej ręki jest większa niż ogólna ręka dealera lub gdy krupier przekroczy 21. Pamiętaj, że z pewnością zawsze będziesz pierwszy. Dlatego jeśli przekroczysz 21, natychmiast przegrasz grę wideo, nie widząc ręki dostawcy.

Odkryj różne warianty Blackjack

Oprócz „Hit”, a także „Stand”, możesz być zaskoczony tym, że blackjack na żywo jest również wyposażony w szereg innych opcji zakładów, które możesz wykorzystać na swoją korzyść. Obejmuje to „Dual Down” i „Split”. Kiedy zdobędziesz dwie karty o tej samej wartości, z pewnością będziesz mieć możliwość podzielenia obu kart, aby samodzielnie wyprodukować 2 oddzielne ręce. Zasadniczo oznacza to, że otrzymasz dodatkowe karty na 2 różne ręce, a nie tylko na pojedynczą rękę.

Kiedy podwajasz stawkę, zazwyczaj podwajasz swój pierwszy zakład, aby otrzymać jedną dodatkową kartę na rękę. Najlepszy czas na zwiększenie w dół jest wtedy, gdy zdobędziesz 2 karty o wartości 9, 10 lub być może 11. Jeśli odkryta karta dealera to 10, zaleca się, abyś po prostu zwiększył wartość ręki o 11. Dodatkowo napotkasz dodatkowy zakład poboczny, znany jako polisa ubezpieczeniowa, na kilka odmian blackjack w czasie rzeczywistym w internetowym kasynie. Zakład po stronie ubezpieczenia wchodzi do gry, gdy odkryta karta dealera pokazuje asa. Zakład ochrony ubezpieczeniowej pozwoli ci wtedy ubezpieczyć się na wypadek, gdyby dostawca miał 21 (blackjack). Zakład ochrony ubezpieczeniowej wypłaci 2 do 1, jeśli krupier ma blackjacka. Niemniej jednak, jeśli dealer przedstawi jakąkolwiek inną wartość ręki niż 21, stracisz swój zakład na ubezpieczenie.

Zwiększ swoje szanse na wygraną dzięki metodzie blackjacka W przeciwieństwie do portowych gier wideo, w których wynik końcowy zależy wyłącznie od szczęścia, blackjack to gra wideo zręcznościowa – dlatego jest tak niezwykle preferowaną grą kasynową w Irlandii. Kiedy uwzględnisz optymalną strategię blackjacka z grą zręcznościową taką jak blackjack, możesz zredukować przewagę kasyna do atrakcyjnego 0,1%! Umiejętność potrzebna do gry w blackjacka z optymalną techniką zasadniczo obraca się wokół matematyki. Zasadniczo oceniasz obie karty, które zostały ci rozdane, wraz z pojedynczą odsłoniętą kartą w ręce krupiera. Te dwie oceny z pewnością dostarczą Ci podstawowych informacji, które pomogą Ci wybrać między staniem, uderzeniem, rozdzieleniem i podwojeniem. Warto jednak podkreślić, że istnieją szczególne realia, o których należy pamiętać podczas korzystania z techniki blackjacka. Na przykład, musisz być świadomy, że 6 jest najstraszniejszą możliwą odkrytą kartą dla dealera, gdy zakryta karta to 10. Dzieje się tak, ponieważ krupier najprawdopodobniej przekroczy 21 przy trzeciej wyciągniętej karcie . Mając to na uwadze, jeśli odkryta karta dostawcy ma wartość 6, radzimy wstrzymać się, jeśli łączna suma twojej ręki wynosi 12 lub więcej, ponieważ z pewnością wyeliminuje to możliwość spasowania, gdy krupier jest obecnie na swojej drodze do wyjścia poza 21.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się bliżej podstawowej metodzie blackjacka, która zapewni ci przydatny wgląd w to, jakiego wyboru musisz dokonać, opierając się na odkrytej karcie dealera i dwóch kartach w twojej ręce. Kiedy określisz matematykę stojącą za tym standardowym podejściem do blackjacka, odkryjesz, że gracz wygra 44% przypadków, podczas gdy dostawca z pewnością wygra 48% momentu. Pozostałe 8% to ręce, które skutkują remisem (press). Każda korporacyjna gra hazardowa jest wyposażona w stronę domową, na którą składa się blackjack. Najlepszym tego przykładem jest to, że gracz musi określić, co dzieje się z jego ręką, zanim krupier będzie musiał przyciągnąć do ręki drugą kartę. Dobrą wiadomością jest to, że twoja strona domowa może zostać zminimalizowana za pomocą metody blackjacka. Jednak w dużej mierze zależy to od przepisów dotyczących gier wideo w blackjacku. Na przykład, niektóre wersje blackjacka dają krupierowi swobodę trafienia miękkiej 17 (rozdanie zawierające asa), aby dać kasynu online większą przewagę w miejscu zamieszkania, podczas gdy inne warianty blackjacka z pewnością będą wymagały od dealera 17, co z pewnością zmniejszy twoją stronę kasyna. Z pewnością zauważysz również, że niektóre wersje z pewnością pozwolą Ci podwoić wartość dowolnej ręki, podczas gdy inne są ograniczone tylko do określonych wartości rąk.

Blackjack na żywo kontra blackjack online

Zobaczysz, że istnieją znaczące różnice, gdy porównasz blackjacka na żywo z blackjackiem online. W wariancie online nie znajdziesz przy stole żadnych innych graczy, co ułatwia wybór kolejnego przeniesienia, ponieważ nie jest to dla ciebie dodatkowy stres. Jednak w blackjacku w czasie rzeczywistym zawsze występuje dodatkowy stres, ponieważ obstawiasz dealera online, a na grę wideo mają wpływ działania różnych innych graczy wokół ciebie. Dodatkową istotną różnicą jest fakt, że nie musisz podkreślać podziału lub podwajania w blackjacku internetowym, ponieważ wszystko jest natychmiast ustalane za Ciebie, co oznacza, że ​​wystarczy wybrać odpowiedni przycisk na wyświetlaczu. W przypadku blackjacka na żywo jesteś stale w gorącym punkcie i masz ograniczony czas na dokonanie wyboru. Dlatego zawsze łatwiej jest odkryć zasady gry, a także sposób obstawiania podczas gry w blackjacka online. Kiedy już poczujesz się o wiele bardziej komfortowo z grą wideo, doświadczenie blackjacka w czasie rzeczywistym naprawdę przeniesie Twoje wrażenia na zupełnie nowy poziom. Jeśli cenisz sobie atmosferę stacjonarnego zakładu hazardowego, ale nie zamierzasz wychodzić z komfortu własnego domu, zdecydowanie zalecamy grę w blackjacka w czasie rzeczywistym. Akcja odbywa się w czasie rzeczywistym dzięki możliwościom przesyłania strumieniowego na żywo, a także dodatkową przyjemnością łączenia się z dealerami online za pośrednictwem internetowego centrum rozmów.