Sloty Megaways

Od czasu premiery automatu Bonanza Sloty Megaways zmieniła ona branżę hazardową.

Dla niewtajemniczonych Megaways to silnik / mechanika gry stworzona przez Big Time Gaming (BTG). Na automatach Sloty Megaways  gra się maksymalnie 6 bębnami, w których liczba symboli na każdym bębnie zmienia się z każdym obrotem.

Oznacza to, że liczba potencjalnych sposobów na wygraną zmienia się losowo przy każdym obrocie. Im więcej symboli na rolce, tym w zasadzie więcej Sloty Megaways – ekscytujące, prawda?

Sloty Megaways to silnik gry stworzony i opatentowany przez Big Time Gaming, w którym nie ma z góry określonej liczby linii wypłat. Na każdym bębnie liczba symboli i sposobów na wygraną zmienia się losowo z każdym obrotem. Jeśli na przykład weźmiesz 6-bębnowy automat wrzutowy 117.649 Sloty Megaways, każdy bęben może zawierać od 2 do 7 symboli. Jeśli każdy bęben wyświetla po 2 symbole, liczba Megaways wyniesie 324. Jednak zobaczenie 7 symboli na każdym bębnie da maksymalnie 117.649 Megaways: 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x 2 x2 = 324 Megaways 7 x 7 x 7 x 7 x7 x 7 x 7 = 117.649 Megaways

Aby utworzyć zwycięską kombinację, będziesz musiał zobaczyć pasujące symbole, na dowolnej pozycji, na sąsiednich bębnach, zaczynając od bębna 1. Na przykład: musisz wylądować identyczne symbole na bębnach 1, 2, 3, 4, 5 i 6, jak w przeciwieństwie do bębnów 1, 2, 4, 5 i 6. W tym przykładzie na bębnie 3 nie ma pasującego symbolu. Dostępnych jest kilka różnych typów automatów Sloty Megaways, które oferują do 15 625, 16 807, 46 656, 248832, 100 832, 531 441 i 586971 sposobów na wygraną lub Megaways. Oferują różną liczbę bębnów i symboli na bęben, ale koncepcja pozostaje taka sama we wszystkich automatach.

Najlepsze Sloty Megaways

Jednym z największych osiągnięć w świecie kasyn online w ciągu ostatnich kilku lat był wzrost popularności automatów do gier Megaways. Obecnie dostępne są setki automatów do gier wykorzystujących innowacyjną mechanikę gry stworzoną przez Big Time Gaming. Przy tak wielu automatach do wyboru trudno jest wiedzieć, od czego zacząć.

W naszym przewodniku po najlepszych automatach Sloty Megaways pokażemy Ci, które gry są na topie, jeśli chodzi o innowacje, RTP, funkcje, zmienność i wiele innych. Spójrz na poniższą tabelę, która zawiera podsumowanie każdego z 10 najlepszych automatów Megaways:

Bonanza Megaways (Big Time Gaming)

Wielu twórców automatów lubi budować szum wokół nowej wersji, nazywając automaty rewolucyjne. W przypadku automatu Bonanza Megaways opis ten jest więcej niż uzasadniony. To jest gra, która wywołała gorączkę złota w Megaways. Stworzony przez Big Time Gaming, jest to tytuł o tematyce górniczej, w który gra się na sześciobębnowym automacie, w którym liczba sposobów na wygraną może sięgać aż 117.649. Utwórz zwycięską kombinację, umieszczając symbol dopasowania na sąsiednich bębnach z bębna 1 i następuje „Reakcja”. Zwycięskie symbole są usuwane i pojawiają się nowe, aby je zastąpić. „Reakcje” trwają tak długo, jak długo powstaje nowy zwycięzca. Uruchom funkcję darmowych spinów i możesz grać w nieograniczone darmowe spiny z rosnącym mnożnikiem, który rośnie wraz z każdą wygraną w „reakcji”. Gra Bonanza Megaways przy poziomach stawek od 20 groszy do 20 zł za spin i przy RTP wynoszącym 96% może zapewnić wypłaty w wysokości do 10000 x stawkę na spin. To trochę stare, ale Bonanza Megaways pozostaje czystym dynamitem, jeśli chodzi o popularność.

White Rabbit Megaways (Big Time Gaming)

Jeśli myślisz, że automat, który oferuje ogromną liczbę sposobów na wygraną, oznacza spadek stopy procentowej graczy, to pomyśl jeszcze raz. Doskonałym przykładem gry, która oferuje świetne stawki RTP i potencjalnie ogromną akcję, jest automat BTG White Rabbit Megaways. Czerpiąc inspirację z surrealistycznych historii Lewisa Carrolla, dołącz do Alicji w Krainie Czarów i przyjaciół w tym 6-bębnowym automacie, który oferuje 248832 sposoby na wygraną. Najważniejsze cechy rozgrywki obejmują losowo dodane symbole wieloznaczne, symbole Wild z dołączonymi 3-krotnymi mnożnikami i darmowymi spinami, wraz ze specjalnymi rozwijającymi się symbolami, które mogą rozciągać się do 12 symboli wysokości. To, co naprawdę wyróżnia ten slot (poza lekko tripową grafiką), to niewiarygodnie wysoki RTP wynoszący 97,77%. Ponieważ większość automatów (Megaways lub inne) oscyluje wokół poziomu 96%, ta liczba prawie 98% jest ładna dla oka. Możesz dołączyć do Alice w tym automacie o średniej lub wysokiej wariancji na wszystkich urządzeniach od 10 groszy do 20 zł za spin. Maksymalna wygrana to 13 000 x stawka w jednym spinie.

Holy Diver Megaways (Big Time Gaming)

Jeśli lubisz automaty z wieloma historiami, nie będziesz rozczarowany tym, co ma do zaoferowania Holy Diver Megaways. Akcja tego 6-bębnowego automatu, który oferuje do 15120 sposobów na wygraną w grze podstawowej, koncentruje się na średniowiecznym rycerzu, który podróżuje ścieżką pod bębnami. Kiedy dotrze do skrzyni ze skarbami, Rycerz otwiera skrzynię skarbów, aby odsłonić modyfikator, który może być dzikim ulepszeniem, dzikimi bębnami, eksplodującymi wildami, które rozprzestrzeniają się na inne pozycje lub mnożniki wild. Uruchom funkcję darmowych spinów, a zaczniesz od 10 darmowych spinów. Rycerz zbiera diamenty podczas funkcji, co może zapewnić dodatkowe darmowe spiny. Wiele retriggerów może rozszerzyć bębny do ogromnej liczby 586,789 Megaways. Do gry już od 10 groszy za spin przy RTP na poziomie 96,54%, możesz wygrać do 23 306 x stawkę w jednym spinie podczas darmowych spinów.

Rainbow Riches Megaways (Barcrest)

Co otrzymasz, jeśli weźmiesz jeden z najpopularniejszych automatów do gier, jakie kiedykolwiek powstały, i poddasz go zabiegowi Sloty Megaways? Oczywiście automat Rainbow Riches Megaways. Prosty, kolorowy projekt tej irlandzkiej gry o tematyce fortuny będzie od razu znajomy, jeśli kiedykolwiek włożyłeś grozy do Rainbow Riches w pubie lub sklepie bukmacherskim. Jak można się spodziewać po automacie Megaways, rozgrywka tutaj różni się nieco od oryginału. Gra się na 6-bębnowej maszynie, w której liczba aktywnych Megaways waha się od 324 do 117 649 na obrót. Znajdziesz tutaj kaskadowe bębny, a także specjalne symbole transformacji, które po uruchomieniu tej funkcji zmieniają się w ten sam kamień szlachetny. Główne nagrody bonusowe od 12 do 22 darmowych spinów. Te mają nieograniczony mnożnik, który nie resetuje się po kaskadzie bez wygranej. Zmienność po wysokiej stronie średnich i maksymalnych wygranych w wysokości 12500 x stawka podczas darmowych spinów. RTP wynosi 95,9%. Jeśli podobał Ci się klasyczny automat ze szczęśliwym krasnoludkiem, zechcesz sprawdzić Rainbow Riches Megaways.

Vikings Unleashed Megaways (Blueprint Gaming)

Jednym z deweloperów, który naprawdę rzucił się na rynek Megaways, jest Blueprint Gaming. Zwykle możesz polegać na klasycznym designie i innowacyjnej rozgrywce z wydania Blueprint, co widać wyraźnie w najpopularniejszym wydaniu dewelopera Megaways, Vikings Unleashed Megaways. Wypłyń w longship wikingów w tym wspaniale zaprojektowanym slocie. Znajdziesz tu również wszystkie klasyczne elementy automatu Megaways, jeśli chodzi o rozgrywkę. Obejmuje to wygrane „Reaction” i 6-bębnowy silnik gry, w którym liczba aktywnych Megaways może osiągnąć 117,649. Wszystkie młoty, które wylądują, przekształcają się w ten sam pasujący symbol, który może stworzyć potężne zwycięskie gromady. Uruchom główną funkcję, aby uzyskać początkowe 12 darmowych spinów z rozszerzającymi się mnożnikami. Możesz obrócić kołem hazardu, aby spróbować poprawić mnożnik, a także zwiększyć rozmiar mnożnika początkowego. Średnia i wysoka zmienność Vikings Unleashed RTP wynosi 96,5%. Maksymalna wygrana to ogromna stawka 50000 x na obrót. Łącząc epicki dźwięk i efekty wizualne z kilkoma najlepszymi dodatkami, nic dziwnego, że nordycki epos okazał się hitem wśród graczy na automatach.

Who Wants to be a Millionaire Megaways (Big Time Gaming)

Pierwszym markowym automatem wykorzystującym mechanikę Sloty Megaways był ten 6-bębnowy klasyk oparty na popularnym teleturnieju Who Wants to be a Millionaire Megaways. W podstawowej wersji gry możesz spodziewać się wygranych i bębnów „Reakcji”, które oferują do 117.649 Sloty Megaways. Tutaj robi się naprawdę gorąco podczas funkcji Hot Seat Free Spins. Zaczniesz od 8 darmowych spinów, ale istnieje wiele możliwości, aby zwiększyć tę liczbę za pomocą funkcji hazardowych opartych na elementach życiowych programu telewizyjnego. Możesz zapytać publiczność, która da ci procent dla każdej z opcji A, B, C i D. Na przykład możesz zobaczyć B – 80%. Ewentualnie Zadzwoń do znajomego, który ujawnia najbardziej prawdopodobną zwycięską odpowiedź, ponownie oferując procent. 50/50 to rzut monetą. Im dokładniejsze przypuszczenia, tym więcej przyznanych darmowych spinów. Podobnie jak w programie telewizyjnym, są kamienie milowe do osiągnięcia, które oferują gwarantowane nagrody. Na przykład osiągnij szczeble kamieni milowych na pozycji 2 i 7 w drabinie darmowych spinów, a masz zagwarantowane co najmniej 10 lub 20 darmowych spinów. Dotrzyj na sam szczyt, a zagrasz 50 darmowych spinów. Darmowe spiny mają rosnący mnożnik, który wzrasta o 1 z każdą wygraną w „Reakcji”. The Who Wants to be a Millionaire Megaways RTP to solidne 96,24%. Maksymalna wygrana to fajna stawka 50000 x. Jeśli lubisz program telewizyjny, ten automat powinien się spodobać.

Gonzo’s Quest Megaways (NetEnt)

Oryginalny automat Gonzo’s Quest jest jednym z najpopularniejszych automatów online wszechczasów, więc nie było zaskoczeniem, że NetEnt wyposażył go w ulepszenie Megaways. Slot Gonzo’s Quest Megaways oferuje jeszcze więcej możliwości zdobycia złota z Ameryki Południowej. Oparta na przygodach hiszpańskiego konkwistadora, jest to 6-bębnowa gra, w której liczba Sloty Megaways może sięgać 117.649. Jest jednak kilka dodatków, które sprawiają, że ten nieco różni się od zwykłego lub ogrodowego automatu Megaways. Kołowrotki lawinowe są obecne i poprawne. Każda kolejna wygrana lawinowa w grze podstawowej również zwiększa mnożnik. Mogą one spowodować wzrost wypłat 2x, 3x i 5x. Zwróć uwagę na niezniszczalne symbole dzikie, które pozostają na miejscu, jeśli stanowią część zwycięzcy. Istnieje również funkcja losowego trzęsienia ziemi, w której wszystkie symbole o niższej wartości są usuwane. Następuje nowa lawina składająca się wyłącznie z symboli o wysokiej wartości. Sprawy mogą być jeszcze lepsze w funkcji Free Fall, w której otrzymasz co najmniej 9 darmowych spinów. Mnożniki tutaj zaczynają się od 3x, a następnie rosną do 6x, 9x, a nawet 15x, jeśli dostaniesz się do rzutu z lawiną, wygrywa. Czego nie lubić z wysokiej klasy dźwiękiem i grafiką, zróżnicowaną rozgrywką, maksymalnymi wygranymi wynoszącymi 10 000 x stawkę i RTP w wysokości 96%?

Wheel of Fortune Megaways (IGT)

Big Time Gaming połączyło siły z IGT, aby stworzyć Wheel of Fortune Megaways. Na podstawie teleturnieju zawiera 6 bębnów i 117 649 sposobów na wygraną. Można grać od 20 pensów za obrót, jest to gra o dużej wariancji. Zawiera funkcję Wild Megastack, w której dzikość losowo przekształca się w Wild Megastack. W ten sposób dziki wypełni cały bęben, dając Ci do 7 symboli wild. W funkcji darmowych spinów możesz zacząć od maksymalnie 18 darmowych spinów. Następnie zakręcasz Kołem Fortuny, co daje Ci początkową liczbę Sloty Megaways. Zwróć uwagę na specjalny symbol rozszerzenia, który pokazuje więcej symboli na rolce. Każdy bęben może zawierać 10 symboli, co oznacza, że ​​można grać nawet milionem Megaways. Wydłużenie bębnów zapewnia również więcej darmowych spinów, łącznie do 90. Podczas gdy Wheel of Fortune Megaways jest dość proste pod względem rozgrywki, możesz wygrać do 80150-krotności całkowitej stawki za każdy darmowy obrót. Przy współczynniku RTP na poziomie 96,46% potencjał wygranej jest wystarczający, aby ten klasyczny pokaz gier powrócił do życia.

1 Million Megaways BC (Iron Dog Studio)

117.649 Sloty Megaways to zwykle więcej niż wystarczająca ilość dla większości graczy. Jeśli jednak chcesz podnieść to jeszcze wyżej, uruchom automat 1 Million Megaways BC, który oferuje ogromną liczbę 1058841 sposobów na wygraną, jeśli bębny osiągną maksymalny rozmiar podczas darmowych spinów. Akcja w grze podstawowej ma mnożniki, które rosną do 2x, 4x, 6x i 8x, jeśli uda ci się przejść bieg z kaskadą wygrywa. Uruchom funkcję darmowych spinów, a otrzymasz do 14 darmowych spinów. Nowy bęben, który może oferować do 9 symboli, jest dodawany na środku siatki gry. Minimalna liczba Sloty Megaways aktywnych podczas darmowych spinów to 128. Jeśli wszystkie 7 bębnów osiągnie maksimum, będziesz mieć ponad milion sposobów na wyłonienie zwycięzcy. Bębny lawinowe są również w grze podczas darmowych spinów. Rosnące mnożniki też. Podobnie jak lepkie dziczy, które mogą wylądować na środkowym bębnie. Pomimo wszystkich ruchomych części, projekt naprawdę przyciąga wzrok. RTP 1 Million Megaways BC wynosi 96,2% przy zmienności w średnim i wysokim zakresie. Maksymalna wygrana to 50000 x Twoja stawka na spin. Umieść klasyczną grafikę, zróżnicowaną rozgrywkę i oczywiście potencjał wynikający z ogromnej liczby sposobów na wygraną, aw 1 Million Megaways BC masz bardzo grywalny automat.

Odin Infinity Reels Megaways (ReelPlay)

Big Time Gaming twórca mechaniki Megaways, ale inni programiści dodali swój własny ślad do zmieniającego grę silnika gry. Przykładem jest ReelPlay, który wykorzystał swoje unikalne kołowrotki Infinity i połączył je z Megaways, aby stworzyć epicki Viking Odin Infinity Reels Megaways. Ta nordycka saga zaczyna się na 3-bębnowej maszynie. Wyląduj zwycięzcą i dodana zostanie dodatkowa rolka. To również wprowadza do gry mnożnik. Element Megaways oznacza, że ​​każda rolka może mieć do 5 symboli. To jest wybierane losowo. Uruchom funkcję darmowych spinów i możesz spodziewać się 8, 10 lub 12 darmowych spinów ze skokami mnożnika, które zwiększają się o 1 do 4 z każdym rozszerzeniem bębna. Jeśli uda Ci się rozbudować silnik gry do 12 bębnów, zgarniesz bonus o wartości 888-krotności stawki. RTP to przyzwoite 96,18%, a maksymalna wygrana wynosi imponującą stawkę 20000 x na obrót. Niezwykłe połączenie mechaniki gry może wymagać trochę przyzwyczajenia, ale kiedy już wpadniesz w oko, w Odin Infinity Reels Megaways można polubić.

Nowe sloty Megaways

Jeśli podoba ci się mechanika, z przyjemnością dowiesz się, że jest wiele nowych automatów do gier Megaways. Ponieważ tak wielu dostawców ma teraz licencje na oferowanie gier Megaways (patrz sekcja poniżej), pojawia się napływ nowych wydań. Każdego miesiąca możesz spodziewać się od 5 do 10 nowych automatów do gry Megaways. Creator Big Time Gaming tak naprawdę nie wydaje żadnych nowych, ale Blueprint Gaming, iSoftBet, Pragmatic Play, NetEnt i inne mają wiele w przygotowaniu.

Dodatkowe atrybuty Sloty Megaways to nie tylko zmieniające kształt bębny i 117.649 sposobów na wygraną. Możesz spodziewać się zwykłego zestawu funkcji, które możesz znaleźć w standardowych automatach. Oto najczęściej spotykane, ale ekscytujące funkcje bonusowe Sloty Megaways: Funkcja kaskadowych bębnów: kiedy otrzymasz zwycięską kombinację, symbole, z których się ona składa, znikają, aby zrobić miejsce dla nowych symboli. Pozwala to na tworzenie nowych zwycięskich formacji dla kolejnych zwycięstw – trwa to do momentu, gdy nie powstają już nowe zwycięskie formacje. W niektórych grach Megaways kaskadowe wygrane są wzmacniane przez rosnący mnożnik. Większość tytułów oferuje kaskadowe bębny. Funkcja Mystery Symbols: wiele automatów Megaways posiada funkcję Mystery Symbol – wszystkie instancje tajemniczego symbolu zmieniają się w losowo wybrany symbol, aby zwiększyć szansę na utworzenie zwycięskiej kombinacji. Funkcja darmowych spinów: jest to obecnie standard w większości automatów. Jednak wiele automatów Megaways oferuje szansę wygrania nieograniczonej liczby darmowych spinów z nieskończonymi retriggerami – takimi jak Mystery Reels Megaways firmy Red Tiger Gaming. Niektóre gry oferują również określoną liczbę darmowych spinów z minimalną liczbą Megaways. Funkcja nieograniczonego mnożnika wygranych: znajduje się w funkcji darmowych spinów w automacie. Każda wygrana kaskadowa zwiększy mnożnik o 1. Bez ograniczenia tego, jak wysoki może osiągnąć mnożnik, przegrany darmowy obrót nie spowoduje, że mnożnik powróci do 1x. Może uzyskać tylko większe znaczenie nieograniczone mnożniki. Funkcja Wild Multipliers: wiele automatów oferuje pewnego rodzaju dzikie mnożniki. Jeśli weźmiesz Primal Megaways firmy Blueprint Gaming, możesz uzyskać dzikie mnożniki do 6x na każdym bębnie. Jeśli na każdym bębnie pojawi się 1, będą one wzajemnie mnożone, aby dać potencjalny mnożnik 7,776x! Funkcja Bonus Buy: umożliwia Ci wykupienie dostępu do głównej funkcji bonusowej (funkcji darmowych spinów) za ustaloną cenę (zwykle 100 lub 200-krotność stawki). White Rabbit firmy Big Time Gaming był pierwszym, który tego użył. Niektóre automaty Megaways zauważają spadek cen, gdy na bębnach pojawiają się specjalne monety. Jeśli saldo Bonus Buy osiągnie zero, funkcja zostanie uruchomiona automatycznie.

Podsumowanie automatów Sloty Megaways

Popularny mechanik z pewnością podbił branżę. Stale zmieniająca się liczba bębnów, sposoby na wygraną i coraz więcej funkcji bonusowych tworzy ekscytujące połączenie. Ponieważ istnieje ryzyko, że zbyt wiele automatów do gry Sloty Megaways będzie dostępnych online, potrzeba więcej innowacji, aby przenieść to rewolucyjne zjawisko na wyższy poziom. W rezultacie twórca Big Time Gaming stworzył inne silniki / mechanizmy, które zaczynają zdobywać popularność. Zobaczysz, że więcej gier na automatach będzie ich używać w 2021 r., W tym gier innych dostawców. Sprawdź nasze strony Megaclusters i Megaquads, aby uzyskać więcej informacji. Inni twórcy automatów, jak ELK Studios i NextGen Gaming, opracowali podobne koncepcje. Dobrą rzeczą jest to, że wprowadza to innowacje i ogólnie przesuwa granice dla automatów online.