Zdrapki

Najlepsze zdrapki (maj 2021)

Znajdź najlepsze zdrapki z Polski do gry – porównujemy według wielkości jackpota, szansy na wygraną (RTP), minimalnej stawki oraz ogólnego tematu i doświadczenia użytkownika.

Co to są zdrapki online? Zdrapki online, Instant Win lub Pull Tabs (jak są czasami nazywane) to w zasadzie gry z szybką wygraną, które pozwalają cieszyć się hazardem, ryzykując tylko niewielką kwotą – z wygody telefonu komórkowego, tabletu lub komputera. (Pamiętaj, że powinieneś bawić się tylko tym, na co Cię stać – nie przejmuj się!)

Dlaczego warto wypróbować zdrapkę online? Są w życiu chwile, kiedy po prostu czujesz, że to Twój szczęśliwy dzień. Jeśli odpowiedź na pytanie; – Czy czujesz się szczęśliwy, punku? to „Tak” … to może to właściwy dzień, aby pobawić się zdrapką online. A może masz szokujący dzień i czujesz, że twoje szczęście musi się zmienić. Napięcie, tajemnica i szansa na dużą i szybką wygraną… wszystko w jednej minucie drapania. To są powody, dla których wiele osób uwielbia zdrapki online.

Jak wypadają w porównaniu do zdrapek ze zwykłego sklepu?

Plusy

Zwykle większe szanse i bardziej regularne wygrane niż zwykłe zdrapki sklepowe Łatwy i dostępny: graj na telefonie komórkowym, kiedy masz na to ochotę. (Nie jest wymagany deszczowy spacer do sklepu) Żadnej wiedzy ani skomplikowanych zasad Wybierz odpowiednią dla siebie kwotę stawki Mnóstwo fajnych motywów: filmy, rozrywka, sport i nie tylko Kiedy wygrasz, pieniądze będą natychmiast dostępne na Twoim koncie Nowi gracze mogą otrzymać świetne bonusy powitalne

Minusy

Zależy od osoby, ale niektórzy wolą mieć w rękach zdrapkę Czasami zdarzają się większe jackpoty z niektórymi sklepowymi zdrapkami

Jak grać w zdrapki online?

Nowi Klienci:

Najpierw musisz szybko zarejestrować konto za pomocą linku w naszej witrynie https://onlineksyno.com/zdrapki Następnie możesz bezpiecznie dokonać wpłaty Często otrzymasz soczysty bonus powitalny

Gra:

Wybierz zdrapkę, którą lubisz. Wybierz zakład na zdrapkę, klikając + lub – Kliknij Pomieszaj, jeśli nie jesteś zadowolony i chcesz otrzymać inną zdrapkę. (Zwykle otrzymujesz 3 tasowania) Kliknij Graj w dolnej części okna gry, aby kupić zdrapkę. Kliknięcie jednego z pól powoduje wyświetlenie symbolu znajdującego się pod spodem. Kliknij opcję Zdrap wszystko, aby karta została automatycznie zarysowana. Możesz także grać, korzystając z funkcji Autoplay. Podczas gry automatycznej zdrapki są zdrapane automatycznie.

Co oznacza RTP?

Często obok terminu RTP / Payout% zobaczysz wartość procentową w odniesieniu do zdrapek (i innych gier online). Oznacza to powrót do gracza i daje przewodnik po tym, ile ogólnie otrzymamy wynagrodzenie w grze. Więc jeśli zostanie określone jako 95% – oznacza to po prostu, że za każdy rozegrany 1 zł gra zwróci graczom średnio 0,95 zł. Oczywiście jest to średnia, więc możesz mieć nadzieję, że zobaczysz dużo, dużo więcej, jeśli masz szczęście.

Zdrapki